(1+1GRÁTIS) POWERCHEM Zmrazovací sprej do-50°C 400ML

Neohodnotené
€11,90 €9,92 bez DPH
Skladom (25 ks)

Popis produktu Powerchem Sprej zmrazovací AG 400ml

Vlastnosti: Zmrazovací sprej je univerzálny produkt na lokálne zmrazenie až do -50 stupňov celzia v priebehu niekoľkých sekúnd. Je vhodný pre údržbu, úpravy, rovnako aj pri riešení problémov v elektrotechnickom segmente. Jeho výhodou je veľmi rýchle lokálne zmrazenie na extrémne nízku teplotu. Zmrazovací sprej nieje agresívny.

Oblasti využitia: Zmrazovací sprej je vhodný pre údržbu, v automobilovom priemysle, v elektrotechnickom segmente. Slúži ako rýchle časovo úsporné ochladenie zariadení pre studený štart okamžite dokáže ochrániť displej spotrebiča po jeho vypnutí a tiež dokáže zabrániť škodám spôsbeným teplom. Umožňuje jednoduché vloženie guličkových loźísk, puzdier, hriadeľov, a pod. do tesných priestorov. Veľmi dobre odstraňuje žuvačky z kameňa, kobercov, textílií a plastov.

Aplikácia: Pred použitím dobre pretrepte. Na potrebné miesta sprejujte niekoľko sekúnd. Chladiaca intenzita sa mení v závislosti trvania a vzdialenosti od chladného miesta.

Tech. Údaje: lokálne ochladenie do - 50 stupňov celzia, Farba: bezfarebný

Dátum vyroby: Uvedený na obale.
 
 
Kód Kód: 4871
Kategória: AKCIA FEBRUÁR 2022

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie