(1+1 GRÁTIS) POWERCHEM Mazivo vysokovýkonné 511 500ML

Neohodnotené
€10,60 €8,83 bez DPH
Skladom (6 ks)

Popis produktu Powerchem Mazivo vysokovýkonné 500ml

Transporentné polosyntetické mazivo, extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou. Určené na mazanie miest vystavených vysokému tlaku, rázovému zaťaženiu a vibráciám. Vďaka rýchlemu odvetrávaniu umožňuje okamžitú a extra silnú priľnavosť ku kovom. Mazivo je odolné voči striekajúcej a slanej vode a vyniká vysokou kapilaritou. Silnou priľnavosťou zaisťuje výbornú stabilitu voči vonkajším vplyvom. Preniká do ťažko prístupných miest a má vynikajúce timiace vlastnosti. Neobsahuje silikón, živicu ani kyseliny.

OBLASTI VYUŽITIA: Mazivo určené na premazanie miest zaťažených vysokým tlakom, ako kĺbové spojenia, oceľové laná, vodiace koľajnice, ozubené kolesó, riadiace tyče, dverové pánty, hriadeľe, vhodné tiež na mazanie reťazí.

APLIKÁCIA: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekojte mazivo na požadovaný diel, chviľu nechajte pôsabiť a nastrieknite znova. TECHNICKÉ ÚDAJE: teplotná odolnosť: -35°C až +200°C, Farba: transparentná, svetložltá.
Kód Kód: 5150002
Kategória: AKCIA FEBRUÁR 2022

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie