POWERCHEM Mazivo vysokovýkonné 511 500ML

Kód: 5150002
Neohodnotené
€8,20 €6,83 bez DPH
Na objednávku (3-7dní)

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu Powerchem Mazivo vysokovýkonné 500ml

Transporentné polosyntetické mazivo, extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou. Určené na mazanie miest vystavených vysokému tlaku, rázovému zaťaženiu a vibráciám. Vďaka rýchlemu odvetrávaniu umožňuje okamžitú a extra silnú priľnavosť ku kovom. Mazivo je odolné voči striekajúcej a slanej vode a vyniká vysokou kapilaritou. Silnou priľnavosťou zaisťuje výbornú stabilitu voči vonkajším vplyvom. Preniká do ťažko prístupných miest a má vynikajúce timiace vlastnosti. Neobsahuje silikón, živicu ani kyseliny.

OBLASTI VYUŽITIA: Mazivo určené na premazanie miest zaťažených vysokým tlakom, ako kĺbové spojenia, oceľové laná, vodiace koľajnice, ozubené kolesó, riadiace tyče, dverové pánty, hriadeľe, vhodné tiež na mazanie reťazí.

APLIKÁCIA: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekojte mazivo na požadovaný diel, chviľu nechajte pôsabiť a nastrieknite znova. TECHNICKÉ ÚDAJE: teplotná odolnosť: -35°C až +200°C, Farba: transparentná, svetložltá.

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOCHÉMIA, STAVEBNÁ CHÉMIA
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: