MD Lepidlo sekundové (LOCTITE 454) , 20g (gelové)

Kód: MGL.G.T20
Neohodnotené
€12,90 €10,75 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

CA lepidlá MARSTON-DOMSEL sú špeciálne vhodné pre všetky druhy spájania kovov, dreva a plastov. Obzvlášť vhodné na pórovité materiály. Lepia drevo keramiku, kožu, korok a plasty, v závislosti na špecifikácii.

Produkt - MGL.G.454
Charakteristika | použitie - Špeciálne sekundové lepidlo v tixotropnej forme. Nesteká, môže byť použité na vertikálnych povrchoch. Lepí kovy, drevo a plasty.
Základ - Ethyl Cyanacrylate
Viscozita 20°C mPa.s - 50.000 thixotropic
Vyplnenie medzery /mm - 0,50
Manipulačný čas zretia sec. - 5 – 60
Tepelná odolnosť °C - -50 až +80
Vydanie / bez označenia –

Nie je žiadne lepidlo ktoré by lepilo všetko. Špecifické lepidlá sú nevyhnutné pre rôzne materiály, ktoré sú spárované s ohľadom na ich štruktúru, skladbu a viskozitu. MD sekundové lepidlo od MARSTON-DOMSEL je dodávané v praktických nádobách s kvapátkom a sú dostupné vo viacerých verziách pre všetky druhy materiálov
- Ekonomické použitie
- Presná aplikácia
- Vysoká odolnosť voči úderom
- Extrémne vysoká pevnosť v ťahu n Vysoká tepelná stabilita
- Pevné za pár sekúnd
- Bez silikónu

Oblasti použitia:
elektrický a elektrotechnický priemysel, strojárstvo, spracovanie kovov, automobilový priemysel, konštruovanie modelov, nábytkový priemysel, spracovanie plastov, zubné lekárstvo, lepenie nechtov, gumárenský priemysel, osvetľovacia technika atď.
Použitie:
Lepené časti musia byť čisté a zbavené mastnoty a nečistôt. Aplikujte malé množstvo lepidla na jednu stranu a stlačte lepené časti k sebe. Spoj sa stane suchý na dotyk za pár sekúnd, v závislosti od typu materiálu, konečná pevnosť sa dosiahne po 24 hodinách. Náš aktivátor č. 9 je možné použiť na zrýchlenie procesu tvrdnutia. Pre materiály ako PP, PE, Teflon® alebo silikón sa musí použiť podkladový náter č. 7.

Dodatočné parametre

Kategória: MARSTON DOMSEL (náhrada LOCTITE)
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: