OCHRANA PODVOZKU SIKA GARD-6470 SIVÁ PRELAK.500 ML

Kód: 09S6470SS
Neohodnotené
Značka: SIKA
€8,16 €6,80 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: SikaGard®-6470 je odolný, tixotropný ochranný náter na báze kaučuku s vynikajúcou odolnosťou proti korózii a zvukovou izoláciou. Je vhodný ako účinná ochrana proti odletujúcim kamienkom na karosériu vozidla s vynikajúcim finálnym výkonom. Vďaka svojim výborným aplikačným vlastnostiam, originálna štruktúra môže byť jednoducho zreprodukovaná. SikaGard®-6470 je najlepšie prelakovateľný náterovými systémami na vodnej báze. Po vyschnutí zostáva tvrdá vrstva, ktorá chráni kov pred nárazom a koróziou. SikaGard®-6470 je vyrábaný v súlade so systémom manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001/ 14001. 
Prednosti produktu: - zvýšená odolnosť proti oderu, nárazu a posypovým soliam - rýchlo prelakovateľný - výborné akustické a tlmiace vlastnosti - výborná priľnavosť k širokej škále podkladov - nesteká, neodkvapkáva - jednoduchá reprodukcia originálnych štruktúr - keď vyschne zostáva pružný - výborné správanie aj pri nízkej teplote - dobrá tepelná odolnosť - rýchloschnúci 
Oblasť použitia: SikaGard®-6470 je antikorózny náter aplikovaný sprejom na opravu a ochranu poškodených miest a náterov na vozidle ako sú prahy dverí, podbehy kolies, predné a zadné zástery. Môže sa tiež použiť ako zvuková izolácia napr. na podbehy kolies atď. SikaGard®-6470 vykazuje veľmi dobré adhézne vlastnosti na rôzne farby, kovové podklady a PVC bez potreby ošetrenia podkladovým náterom. Tento produkt je vhodný iba pre skúsených užívateľov. Pred použitím je potrebné vykonať skúšky s aktuálnymi podkladmi a podmienkami, aby bola zabezpečená adhézia a kompatibilita materiálov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie