POWERCHEM Medený sprej 400ML (hustý)

Kód: 5150006
Neohodnotené
€9,50 €7,92 bez DPH
Skladom (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu Powerchem Pasta medená AG 400ml

Medená pasta je syntetická viacúčelová medená pasta v spreji s veľmi dobrou absorpciou vysokého tlaku. Má skvelé mazacie vlastnosti, zabezpečuje rovnomerné trenie plochy a rovnomerné rozloženie uťahovacieho momentu na skrutke. Je to vysokopriľnavé mazivo odolné voči horúcej vode a veľmi dobre vytesňuje vlhkosť aj v korozívnom prostredí, zabraňuje korózii pri vysokých teplotách, nedochádza k nahromadeniu olejového karmónu, slúži aj ako ochrana pri zváraní a tiež chráni pred zadretím a zapečením. Pasata má výborné mazacie a separačné vlastnosti aj pri teplote + 1300 stupňov celzia

Oblasti využitia: Medená pasta je určená na premazávanie miest zaťažených vysokým tlakom a vysokými teplotami. Slúži na dôkladné tenkovrstvové mazanie, aby sa zabránilo treniu a opotrebeniu. Slúži aj ako separačné mazivo pre spoľahlivú demontáž. Tiež sa používa na ochranu skrutiek a na dosiahnutie jednotného trenia.

Aplikácia: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel pred montážou nechajte odvetrať.

Technické údaje: tepelná odolnosť: -35 až + 1300 stupňov celzia, farba: metalická medená

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie