POWERCHEM Medený sprej 400ML (hustý)

Kód: 5150006
Neohodnotené
€5,50 €4,58 bez DPH
Skladom (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu Powerchem Pasta medená AG 400ml

Medená pasta je syntetická viacúčelová medená pasta v spreji s veľmi dobrou absorpciou vysokého tlaku. Má skvelé mazacie vlastnosti, zabezpečuje rovnomerné trenie plochy a rovnomerné rozloženie uťahovacieho momentu na skrutke. Je to vysokopriľnavé mazivo odolné voči horúcej vode a veľmi dobre vytesňuje vlhkosť aj v korozívnom prostredí, zabraňuje korózii pri vysokých teplotách, nedochádza k nahromadeniu olejového karmónu, slúži aj ako ochrana pri zváraní a tiež chráni pred zadretím a zapečením. Pasata má výborné mazacie a separačné vlastnosti aj pri teplote + 1300 stupňov celzia

Oblasti využitia: Medená pasta je určená na premazávanie miest zaťažených vysokým tlakom a vysokými teplotami. Slúži na dôkladné tenkovrstvové mazanie, aby sa zabránilo treniu a opotrebeniu. Slúži aj ako separačné mazivo pre spoľahlivú demontáž. Tiež sa používa na ochranu skrutiek a na dosiahnutie jednotného trenia.

Aplikácia: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel pred montážou nechajte odvetrať.

Technické údaje: tepelná odolnosť: -35 až + 1300 stupňov celzia, farba: metalická medená