OCHRANA PODVOZKU SIKA GARD-6470S ČIERNA PRELAK.500 ML

Kód: S6470CS
Neohodnotené
Značka: SIKA
€8,60 €7,17 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: SikaGard®-6470 je odolný, tixotropný ochranný náter na báze kaučuku s vynikajúcou odolnosťou proti korózii a zvukovou izoláciou. Je vhodný ako účinná ochrana proti odletujúcim kamienkom na karosériu vozidla s vynikajúcim finálnym výkonom. Vďaka svojim výborným aplikačným vlastnostiam, originálna štruktúra môže byť jednoducho zreprodukovaná. SikaGard®-6470 je najlepšie prelakovateľný náterovými systémami na vodnej báze. Po vyschnutí zostáva tvrdá vrstva, ktorá chráni kov pred nárazom a koróziou. SikaGard®-6470 je vyrábaný v súlade so systémom manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001/ 14001. 
Prednosti produktu: - zvýšená odolnosť proti oderu, nárazu a posypovým soliam - rýchlo prelakovateľný - výborné akustické a tlmiace vlastnosti - výborná priľnavosť k širokej škále podkladov - nesteká, neodkvapkáva - jednoduchá reprodukcia originálnych štruktúr - keď vyschne zostáva pružný - výborné správanie aj pri nízkej teplote - dobrá tepelná odolnosť - rýchloschnúci 
Oblasť použitia: SikaGard®-6470 je antikorózny náter aplikovaný sprejom na opravu a ochranu poškodených miest a náterov na vozidle ako sú prahy dverí, podbehy kolies, predné a zadné zástery. Môže sa tiež použiť ako zvuková izolácia napr. na podbehy kolies atď. SikaGard®-6470 vykazuje veľmi dobré adhézne vlastnosti na rôzne farby, kovové podklady a PVC bez potreby ošetrenia podkladovým náterom. Tento produkt je vhodný iba pre skúsených užívateľov. Pred použitím je potrebné vykonať skúšky s aktuálnymi podkladmi a podmienkami, aby bola zabezpečená adhézia a kompatibilita materiálov.

Dodatočné parametre

Kategória: SIKA
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: