VOSK DO DUTÍN SIKA GARD-6250 BIELA PRIESVITNÁ 1L

Kód: S6250
Neohodnotené
Značka: SIKA
€11,70 €9,75 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: SikaGard®-6250 je biely, trvanlivý vosk bez zápachu s výbornými antikoróznymi vlastnosťami. Je vhodný na efektívnu ochranu dutín proti korózii a ťažko dostupných miest vo vozidle. Má výborné aplikačné a finálne vlastnosti. SikaGard®-6250 má samoobnovovaciu schopnosť a je odolný proti extrémnemu teplu. Po vyschnutí sa vytvorí biely, jemne lepivý voskový náter, ktorých chráni dutiny pred koróziou. SikaGard®-6250 je vyrábaný v súlade so systémom manažérstva podľa noriem ISO 9001/ 14001. 
Prednosti produktu: - výborná odolnosť proti posypovým soliam - výborná schopnosť tvoriť film - výborne vytesňuje vodu - veľmi dobré správanie aj pri nízkych teplotách - odolný aj proti extrémne vysokému teplu - bez arómy - bez tvorby hmly a počas aplikácie neodkvapkáva - trvale elastický - samo-obnovovacia schopnosť 
Oblasť použitia: SikaGard®-6250 je antikorózny náter aplikovaný sprejom na opravu a ochranu poškodených miest na vozidle ako sú dutiny na dverách, bočné panely, kapota motora, kufor, zadné krídlo, parapet, priečny nosník a pilier. Vďaka svojej odolnosti proti vysokým teplotám (do +180°C) sa SikaGard®-6250 môže použiť na ochranu motora. Produkt môže byť striekaný bez tvorby hmly a bez odkvapkávania. SikaGard®-6250 vykazuje veľmi dobré adhézne vlastnosti na rôzne farby, kovové podklady a PVC bez ošetrenia podkladovým náterom. Tento produkt je vhodný iba pre skúsených užívateľov. Pred použitím je potrebné vykonať skúšky s aktuálnymi podkladmi a podmienkami, aby bola zabezpečená adhézia a kompatibilita materiálov.

Dodatočné parametre

Kategória: SIKA
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: