VOSK DO DUTÍN SIKA GARD-6250 BIELA PRIESVITNÁ 1L

Kód: 09S6250
Neohodnotené
Značka: SIKA
€10,68 €8,90 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: SikaGard®-6250 je biely, trvanlivý vosk bez zápachu s výbornými antikoróznymi vlastnosťami. Je vhodný na efektívnu ochranu dutín proti korózii a ťažko dostupných miest vo vozidle. Má výborné aplikačné a finálne vlastnosti. SikaGard®-6250 má samoobnovovaciu schopnosť a je odolný proti extrémnemu teplu. Po vyschnutí sa vytvorí biely, jemne lepivý voskový náter, ktorých chráni dutiny pred koróziou. SikaGard®-6250 je vyrábaný v súlade so systémom manažérstva podľa noriem ISO 9001/ 14001. 
Prednosti produktu: - výborná odolnosť proti posypovým soliam - výborná schopnosť tvoriť film - výborne vytesňuje vodu - veľmi dobré správanie aj pri nízkych teplotách - odolný aj proti extrémne vysokému teplu - bez arómy - bez tvorby hmly a počas aplikácie neodkvapkáva - trvale elastický - samo-obnovovacia schopnosť 
Oblasť použitia: SikaGard®-6250 je antikorózny náter aplikovaný sprejom na opravu a ochranu poškodených miest na vozidle ako sú dutiny na dverách, bočné panely, kapota motora, kufor, zadné krídlo, parapet, priečny nosník a pilier. Vďaka svojej odolnosti proti vysokým teplotám (do +180°C) sa SikaGard®-6250 môže použiť na ochranu motora. Produkt môže byť striekaný bez tvorby hmly a bez odkvapkávania. SikaGard®-6250 vykazuje veľmi dobré adhézne vlastnosti na rôzne farby, kovové podklady a PVC bez ošetrenia podkladovým náterom. Tento produkt je vhodný iba pre skúsených užívateľov. Pred použitím je potrebné vykonať skúšky s aktuálnymi podkladmi a podmienkami, aby bola zabezpečená adhézia a kompatibilita materiálov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie